Ремонт БФП (багатофункціональних пристроїв)

Ремонт та обслуговування МФУ у місті харків

Багатофункціональні пристрої цілком закономірно відносяться до виду оргтехніки, який користується підвищеним попитом. Та й експлуатується він набагато частіше, ніж кожен його «елемент», що стоїть на поличці окремо. Сьогодні треба роздрукувати стос документів, завтра відсканувати сімейний альбом та розмножити презентацію, післязавтра — і перше, і друге, і третє. У цьому світлі навряд чи хтось посперечається із твердженням, що ремонт БФП також потрібний частіше, ніж будь-якому іншому пристрої. І це ми ще не згадали про профілактичне обслуговування, яке також не варто нехтувати — собі ж дорожче.

Спочатку експлуатації БФП це питання коштує менш гостро — як-не-як, а на пристрій поширюється гарантія виробника. Тобто, якщо ви завжди маєте можливість нею скористатися, «підлікувавши» потерпілого безкоштовно. Та тільки гарантійна «благодать» виробника не може тривати вічно, більше того, якщо йдеться про друкарську техніку, вона зазвичай закінчується набагато раніше, ніж ми того очікуємо. Наприклад, якщо ви віддаєте перевагу заправці картриджів перед покупкою оригінальних – гарантія виробника втрачається.

Якщо ви здійсните перепрошивку БФП для використання в ньому тих самих неоригінальних картриджів — гарантійні зобов’язання знов-таки припиняються. А ось необхідність в обслуговуванні та ремонті техніки нікуди не дівається протягом усього терміну його експлуатації.

Як ви вже напевно здогадалися, наша компанія завжди готова стати тим «страховочним гаком», який не дозволить вашому БФП зірватися в прірву проблем, що на кожному кроці чекають на нього в післягарантійний період! У нас ви знайдете вичерпний спектр  послуг  з обслуговування та ремонту  БФП, серед яких:

  • Повна діагностика багатофункціонального устрою. Ця процедура потрібна не тільки для того, щоб своєчасно попередити виникнення потенційних неполадок, але й щоб правильно оцінити рівень серйозності тих, що вже трапилися. Отримані результати дозволять зробити висновок про доцільність ремонту БФП, адже в деяких особливо складних випадках він є просто нерентабельним. Однак у багатьох майстернях вам ніхто цього не скаже, «підлатаючи» пристрій на місяць-другий, після чого воно повністю вийде з ладу і вам все одно доведеться купувати новий. То чому б не впізнати це одразу?
  • Профілактичне обслуговування. БФП – технічно складний пристрій, що складається з багатьох робочих елементів, за якими потрібен систематичний догляд. Такий підхід, що включає розбирання, чищення, мастило, регулювання тощо, дозволить істотно продовжити термін експлуатації апарату.
  • Ремонт БФП. Тут, здається, все ясно – професійне усунення поломок практично будь-якого ступеня тяжкості з використанням високоякісних запасних частин та вузлів.

Є питання? Телефонуйте, пишіть , все розповімо.