Про Нас

СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР TSi ВІТАЄ ВАС НА НАШОМУ САЙТІ. ВІТАЄМО, ВИ ЗНАЙШЛИ НАС!

 

Сервісний центр TSi було засновано у 2005 році. З моменту заснування головного офісу в місті Харкові компанія отримала статус надійного партнера і є найбільшою мережею сервісних центрів, що інтенсивно розвиваються, по всій території України. Ми розробили та впровадили диспетчерську службу системи обліку заявок Service Desk , яка повною мірою відповідальна перед клієнтами за виконання термінів та стан заявок на поточний момент, також є основним центром приймання всіх скарг та коментарів щодо якості друку в режимі онлайн. Наша ефективна маркетингова та кадрова політика, що сприяє лише успішному розвитку, протягом 10 років. Ми налагодили та постійно контролюємо роботу офісної техніки відомих підприємств України великого, малого та приватного бізнесу.

Основним напрямком нашої діяльності є забезпечення високоякісними послугами із заправки картриджів усіх відомих торгових марок, а також повне сервісне обслуговування оргтехніки. На нашому сайті Ви зможете оформити замовлення, а також докладно ознайомитися з величезним спектром послуг, що стосується всіх сфер цього сегменту, а також багато цікавої та корисної інформації.

Однією з найважливіших чинників, визначальних ефективність діяльності сервісного центру, є цінова політика. Компанія TSi з гордістю заявляє, що свідомо йде на зниження власної маржі, не займаючись зайвою спекуляцією на стрибках валютних курсів, оскільки весь імпортний товар. Ціна є найдоступнішою та найнижчою з обслуговування клієнтів за рахунок масштабної клієнтської бази та попиту нашої послуги, дозволяючи робити вартість послуг конкурентоспроможною. У нас є стратегічний підхід до зниження вартості наших послуг, ми змогли підписати контракти на партнерські відносини з постачальниками, які дають нам статус дилера з постачання витратних матеріалів.

Ми готові запропонувати Вам будь-яку форму оплат для подальшого нашого співробітництва, які надалі заощаджують ваш час.

Сьогодні компанія TSi – це найбільша мережа сервісних центрів, яка налічує понад 380 підрядників та покриває обслуговування по всій території України , в роботі задіяно понад 4000 осіб. У складі компанії: оператори, менеджери, інженери, ІТ служби, фінансові служби, адміністратори, логісти, водії, кур’єри.

ОТЖЕ, ЩО НАС ВІДМІНЮЄ ВІД ІНШИХ СЕРВІСНИХ ЦЕНТРІВ:

  1. Вічний картридж.
  2. Для зручності оформлення заявок, пропонуємо електронну систему заявок та обліку ServiceDesk, яка дозволяє відстежувати в режимі онлайн швидкість виконання заявок будь-якого регіону країни, зберігаючи звіт у Microsoft Excel.
  3. Гаряча лінія.
  4. Виконання заявки та безкоштовної доставки протягом 3-х годин.
  5. Ви отримуєте найнижчу ціну, при цьому високий та якісний рівень обслуговування, оскільки ми є офіційними дилерами оригінальних витратних матеріалів.
  6. Безкоштовна оренда принтера.
  7. Безкоштовна технічна підтримка.
  8. Онлайн заявки через сайт.
  9. За бажанням клієнта, при Вас у технічному відділі можуть здійснити заправку протягом 10 хвилин.
  10. Обмінний фонд картриджів.