Ремонт моніторів

РЕМОНТ МОНІТОРІВ

ІСТОРІЯ ВИНИКНЕННЯ МОНІТОРА

осцил

 

До 50-х років інформація можна було виводити лише на принтери. Хоча на той час вже були комп’ютери, які були оснащені осцилографами, але вони використовувалися лише для перевірки електронних кіл у обчислювальних машинах.

*обчислювальна машина

кембрідж

 

У 1950 Кембриджським університетом була використана трубка осцилографа з метою виведення інформації на комп’ютер (Electronic Delay Storage Automatic Computer).

*осцилограф

У 1951 році англійський вчений Крістофер Стретчі винайшов програму на комп’ютері для гри в шашки, яка виводила інформацію на екран. Були ще окремі приклади написання програм, які не принесли серйозного системного прориву.

Однак, у тому ж 1951 році, в Америці під час проведення військових операцій, використовувався комп’ютер “Вихор”, який використовувався для фіксації вторгнення літаків у повітряному просторі США.

сидять 2

*перший комп’ютер на базі «Вихор»

радіолок

20 квітня цього року стався реальний прорив у передачі графічної інформації. Радіолокатор, який відстежував становище літаків та передавав його на комп’ютер.

А комп’ютер уперше передав інформацію на екран. Літак міг відстежуватися як ціль у вигляді літери Т (Target). Це був перший проект і величезний прорив, в якому електронно-променева трубка використовувалася для відображення графічної інформації.

*радіолокатор

З того дня, минуло багато років і ми бачимо, яке розмаїття нових технологій на сьогоднішній день нам надають розробники. Зараз ми використовуємо вдосконалені монітори, з кольоровими екранами та безліччю технологій. З кожним роком, вони неухильно вдосконалюються, стають більшими за розміром екрана, різними по покриттю екрана, при цьому значно меншими за вагою та габаритами, покращується якість зображення.

послід

Сьогоднішній ринок, надає своїм споживачам, найрізноманітніший вибір моніторів, на будь-який смак, колір та кишеню.

А ми у свою чергу хочемо надати та продовжити працездатність Вашого монітора!

ЩОБ НАШИМ КЛІЄНТАМ БУЛО ЛЕГШЕ РОЗІБРАТИСЯ В РЕМОНТНИХ РОБОТАХ, ЯКІ МИ ВИРОБЛЯЄМО, ХОЧЕМО ВАС ТРОХИ ОЗНАЧИТИ З ТЕХНІЧНОЮ ЧАСТИНОЮ МОНІТОРА:

Усе

  • Відремонтуємо монітор у найкоротші рядки
  • Надаємо всю інформацію про стан комплектуючих запчастин
  • Надаємо гарну якість та гарантію на наші роботи

ЯКЩО У ВАШОГО МОНІТОРА:

  • З’явилися смуги, крапки, плями на екрані
  • Стало блідне / тьмяне зображення
  • Не вмикається
  • Вимикається при навантаженні
  • Не працюють (залипають) кнопки

СМЕЛО ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ, І ЦІ ПРОБЛЕМИ БУДУТЬ УСТРОНЕНІ!