Вічний картридж

Обміняйте порожній картридж на повний. Заощаджуйте час та гроші!

Сервісний центр TSi пишається тим, що надає найякісніші та найшвидші послуги в Україні. Ми не перестаємо вдосконалюватись і завжди думаємо про те, що ще можемо зробити для наших клієнтів! Ми вигадали, як скоротити ваші витрати на обслуговування техніки. Для цього пропонуємо нову послугу – «вічний картридж»!

Закінчився картридж – робота зупинилась! Будь ви представником великої компанії або маленького офісу, ви не можете собі дозволити чекати, поки картридж заберуть, заправлять і повернуть назад! Хоча ми виконували це максимально швидко, але скільки ви могли зробити за цей час! Більше вам не доведеться чекати – наш відділ логістики доставить у будь-яку точку України готовий до роботи заправлений картридж на конкретну модель принтера! Така експрес-доставка вічного картриджа коштуватиме навіть дешевше, ніж звичайна заправка! Якщо ви часто заправляєте картриджі, знаєте, що крім заправки їх необхідно також відновлювати і ремонтувати, а це окремі платні послуги. Ми пропонуємо відмовитись від них і просто обміняти свій порожній старий картридж на повний новий, оплачуючи лише вартість тонера у ньому! За статистикою клієнтів, 90% заправка картриджа на послугу вічний картридж, що перейшли з послуги, залишаються на системі вічний картридж. Наші фахівці ретельно перевіряють кожен картридж перед тим, як надіслати вічний картридж клієнту. Пристрої з дефектами та низькою якістю друку не проходять нашого суворого відбору, тому до вас потрапляють лише найкращі екземпляри, готові до роботи!

Спробуйте нашу послугу, і навіть якщо вона з якоїсь причини не підійде вам, ви завжди зможете повернутись до звичайної заправки картриджів, ми не скасовуємо колишніх послуг сервісного центру на тому ж високому рівні!