Заправка картриджів

Сервісний центр «TSi»  пропонує таку послугу, як заправка картриджів , яку тільки наш сервісний центр може довести до досконалості, маючи великий досвід із застосуванням різних технологій, використовуючи певний алгоритм дій у роботі заправки картриджів.

Хочемо відзначити, що у часи технологічного прогресу важко сьогодні уявити людину, який ніколи не стикався з оргтехнікою (принтером, факсів, копіювальним апаратом, багатофункціональним пристроєм) в офісах, на заводах, фабриках, підприємств, фірмах, державних установах, банках. На столах з'являється все більше і більше принтерів, які вимагають обслуговування, тобто заправки картриджів.

Заправка картриджів дозволяє заощадити в рази порівняно з придбанням оригінального картриджа .

Давайте розберемося, як визначити, що картридж потрібно заправити - це буде явним, але поступово. Зображення на аркуші стає блідим, починає світлішати і з часом з'являється світла смуга, як правило по середині аркуша, зображення стає практично не помітним, у такому випадку потрібно заправляти картридж. Якщо на картриджі встановлено чіп, то ваш принтер або ваш комп'ютер неодмінно дасть вам знати.

Заправка картриджа здійснюється в нашому сервісному центрі і є обов'язковою умовою роботи з нами. Ми не заправляємо картриджі на місці, тому що частинки тонеру є небезпечним для вашого здоров'я . Це може призвести до того, що зменшить якість друку вашого картриджа, але і скоротить термін служби вашого принтера.

На сьогоднішній день якість нашої послуги заправка картриджів можуть підтвердити тисячі наших постійних клієнтів, обслуговуватися в нашому сервісному центрі TSi протягом довгих років.

ЩО ВХОДИТЬ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ПРОЦЕС:

  • Заправка картриджів оригінальним тонером або тонером StaticControl («TSi» має золотий сертифікат)
  • Заправка картриджа тонером складається з аналізу картриджа;
  • очищення бункера від відпрацьованого тонера;
  • очищення світлочутливого барабана від спеченого тонера;
  • очищення ролика заряду та магнітного валу від паперового пилу та залишків тонера;
  • очищення від паперового пилу та залишків тонера металевого ракелю та перевірки цілісності його пластикової вставки;
  • очищення шестерень, заповнення новим порошком тонера;
    збирання картриджа;
  • перевірки цілісності електричних контактів;
  • змащення контактів та кріплень;
  • печатки тестової сторінки;
  • нанесення спеціального маркування з датою заправки на картриджі;
    картридж упаковується у поліетиленовий пакет.

Правила зберігання та експлуатації лазерних картриджів 

  1. Картридж необхідно зберігати у сухому захищеному від вологи місці.
  2. Перед експлуатацією його необхідно витримати близько 20 хвилин при кімнатній температурі, щоб уникнути утворення конденсату в тонері.
  3. При зберіганні поза апаратом уникати потрапляння на нього прямих сонячних променів.
  4. Не залишати картридж разом з металевим канцелярським приладдям (скріпки, кнопки). Механічними факторами впливу на фотобарабан найчастіше є: канцелярські скріпки, що потрапляють всередину принтера разом із папером, падіння картриджа. Також не рекомендується братися за фотобарабан пальцями, будуть плями на друку.
  5. Не слід допускати ударів по корпусу картриджа як випадкових, так і цілеспрямованих (струсити тонер тощо) це може призвести до передчасної поломки картриджа.

Дотримання цих рекомендацій дозволить суттєво продовжити життя Вашому картриджу , уникнути непотрібних поломок та витрат на ремонт.