1. Питання: Якщо я приїду з картриджем, скільки мені потрібно буде почекати, щоб Ви його заправили?
Відповідь: З недавніх пір всі картриджі, які приносять до нас у сервісний центр, заправляються лише за 30 хв!
2. Запитання: Заправила у вас струменевий картридж, а коли прийшла додому і спробувала роздрукувати, засмутилася. Картридж не друкує. Блимає лампочка, а на моніторі помилка “немає картриджа”. Що робити? Ви його заправили.
Відповідь: Струменевий картридж не призначений заводом-виробником для багаторазового використання. Після заправки картридж може не друкувати (згоріти чіп тощо) з об’єктивних причин. Ми завжди попереджаємо наших клієнтів про це в усній та письмовій формах.
3. Питання: Я купила новий лазерний картридж, а через 3-4 заправки він почав друкувати із чорними смугами з боків. Що робити, адже картридж зовсім новий?
Відповідь: Для лазерного картриджа це цілком природно. За статистикою через кожні 3-4 заправки на оригінальних (і кожні 2-3 рази на не оригінальних) картриджах, для ідеального друку потрібно робити відновлення таких витратних матеріалів як: вал первинного заряду, лезо, магнітний вал, ракель, фото барабан.
4. Питання: Що являє собою лазерний картридж?
Відповідь: Це складний пристрій, що складається, як правило, з двох блоків: тонерний та відсік для відпрацьованого тонера. До складу картриджа входять: фотобарабан, гумовий вал попереднього заряду, магнітний вал, кілька лез, призначених для різних цілей, поролонові ущільнювачі, шестерні, електричні контакти, тонер, пластмасовий корпус.
5. Запитання: Що таке заправка лазерного картриджа?
Відповідь: Заправка лазерного картриджа в нашому з сервісному центрі передбачає наступні операції: розбирання картриджа, очищення корпусу і деталей картриджа від залишків тонера спеціальним пилососом, леза та інших деталей, засипка нового тонера, складання, тестування картриджа, упаковка.
6. Запитання: Скільки сторінок можна буде надрукувати після заправки лазерного картриджа?
Відповідь: Приблизно стільки ж сторінок, як і на новому картриджі. При 5% заповненні аркуша текстом Вашого стандартного картриджа.
7. Питання: Що таке повне відновлення картриджа і як друкувати принтер після відновлення?
Відповідь: Повне відновлення картриджа включає заміну всіх витратних матеріалів, чищення та заправку. Тобто. Ви отримуєте новий картридж у старому корпусі.
8. Питання: Чому один і той же тонер дає різну якість друку (або копій) залежно від умов довкілля?
Відповідь: Тому, що від вологості повітря залежить величина електричного заряду тонера. Електричний заряд тонера визначають такі фактори: щільність зображення, рівень фону копій, витрата тонера, ступінь запиленості апарату частинками тонера.
Вологість дуже пов’язана з температурою. Чим тепліше повітря, тим більше вологи він здатний увібрати в себе. Тому при наявності поблизу якоїсь відкритої водної поверхні (річка, озеро, калюжі, дощ, біжить вода з-під крана) при збільшенні температури повітря збільшується і його вологість. Тому якість копій залежить і від температури повітря.
9. Питання: Чому один струминний картридж можна заправити тільки один раз, а інший, такий самий – кілька разів.
Відповідь: Заправці не підлягають картриджі, які мають згорілі терморезистори або розбиті дюзи, які не піддаються відновленню.
Причин з яких одні картриджі служать довше, а інші менше:
По-перше, у кожного картриджа і в кожній його деталі є своя довговічність, яка задається при виробництві картриджа і залежить від багатьох випадкових факторів (допусків на виробництво, похибок тощо) .). Тому та сама деталь у різних картриджах може бути різний час навіть за однакових умов експлуатації.
По-друге, всі картриджі використовуються в різних умовах експлуатації (наприклад, деякі друкують дуже рідко і мають більше шансів засохнути).
10. Питання: З яких причин згоряють терморезистори у окремих дюз на картриджі?
Відповідь: Це відбувається через висихання цих дюз. Чорнило є для терморезисторів охолодною рідиною. Якщо дюза засихає, то терморезистор не охолоджується, що призводить до його перегріву та виходу з ладу (адже напруга на нього все одно подається, незважаючи на те, що дюза вже не друкує).
11. Питання: Що таке “розбиті дюзи” і чому вони виникають?
Відповідь: При появі розбитих дюз через них починають просочуватися краплі за розміром і формою, що значно відрізняються від стандартних. На папері це відбивається як появи в букв «шипів» і нерівностей.
Розширення дюз пов’язане зі старінням матеріалу надтонкої пластини, де вони просвердлені. Цьому чимало сприяє постійне нагрівання розташованими поруч терморезисторами.